Dům

Nabízíme pronájem nově rekonstruovaného rodinného domku s uzavřeným dvorem a oplocenou zahradou pro ubytování 7mi až 9ti osob. Dům je osazen blíže slepému konci vesnice v řadové zástavbě a zároveň sousední pozemky nejsou obývány, tudíž zde naleznete veškeré potřebné soukromí.

 

Dům nabízí dva samostatné pokoje, kdy v každém je manželská postel. V prvním s jednou samostatnou postelí a ve druhém pokoji je postel s možností vysunout plnohodnotnou přistýlku s klasickou matrací. V pokojích naleznete základní vybavení jako noční stolky s lampičkami, police pro uložení oblečení a televizi.

Společná místnost kombinuje obývací kout s televizí, velký jídelní stůl a kuchyni se spižírnou. Je plně vybavena veškerým potřebným nádobím, lednicí, plynovou varnou deskou a elektrickou troubou, mikrovlnou troubou a myčkou nádobí.

Z těchto prostor je přístupná koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou. Dále samostatná toaleta a zároveň se zde francouzským oknem prochází na dvůr a následně do zahrady.

Zahrada

Na upraveném, dlážděném dvoře, přístupným i průjezdem z ulice, je k dispozici domek s přístřeškem a posezením jak uvnitř tak venku. Vybaven je tekoucí vodou, dřezem, nábytkem a krbovými kamny. Mimo jiné může posloužit třeba jako úschovna Vašeho sportovního náčiní. Malý sklípek pod domkem můžete využít nejen k uskladnění potravin. Taky zahrada s ohništěm je určena k libovolným aktivitám. K základnímu vybavení patří zahradní nábytek, dřevo na oheň, gril s pytlem uhlí a vidlice na opékání špekáčků.

 

PARKOVÁNÍ

Rozšířené stání před domem pojme dvě až tři vozidla a další možností je jedno kryté stání v průjezdu. Pokud i to by bylo málo, stání je umožněno podél na ulici.

 

INTERNET

Samozřejmostí je volná WIFI síť.

Zavolejte nám:
+420 608 44 72 80
Nebo napište e-mail:
HorniBojanovice68@seznam.cz

© 2019 Horní Bojanovice

Kde ještě nás najdete?
www.e-chalupy.cz
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now